Upravit stránku

Sponzorujeme

Vystěhovat se nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy! Tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou hejkala Huga, která bydlí ve starém domě na kraji maloměsta. Rodina hejkala Huga se skládá z nadpřirozených bytostí – manželky Huga/čarodějnice Patricie, jejich dvou dětí, další čarodějky tety Žofie, vodníka Bubly a víly Jitřenky. Ti se mají začlenit do světa lidí a začít pracovat, chodit do školy a hlavně vydělávat peníze na nájem.
Konec rodiny se zdá neodvratný, zejména poté, co Hugo přijde o hlas a jeho žena Patricie ho opustí a odletí za svojí první láskou upírem do Temešváru. Dům má být vyklizen, čemuž chtějí strašidla za každou cenu zabránit. Vydají se za úředníkem Patočkou, který má jejich případ na starosti a ten se nechá jejich prosbami oblomit a doporučí jim, co mají začít dělat. Vodník Bubla začne pracovat v prádelně paní Karolíny jako pomocná síla, Hugo se začlení do hereckého ansámblu a zkouší s nimi pohádku a víla Jitřenka se stane první primabalerínou ve stejném divadle.
Vše vypadá jednoduše, ale bude to ovšem mnohem obtížnější, než by se mohlo zdát. Na celou rodinu čekají neuvěřitelná dobrodružství neznámého světa. Odvážné hrdiny za pomoci kouzel a magie čeká nelehký úkol, jak se vypořádat se všemi nástrahami zemní říše, přelstít úředního šimla a udržet rodinu pohromadě. Ale jejich svérázně radostný život, neutuchající láska a pocit soudružnosti jsou mnohem víc silnější, než chamtivost a podlost normálních lidí.

Filmoví příznivci vesnické komedie Babovřesky se mohou těšit již na třetí pokračování. Filmová premiéra je plánována na 22. ledna 2015. Jedním z partnerů nového filmu režiséra Zdeňka Trošky je opět František Vondráček a společnost FV Plast.

Babovřesky Zdeňka Trošky jsou úsměvnou letní komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, nedorozumění a souhry náhod. Jak o nich sám režisér říká, je to prostě film tak 'trošku' ze života.

Babovřesky 3 přímo navazují na předchozí „dvojku“, která také stejně tak navazovala na první díl. Takže je to vlastně jeden příběh, který se odehrává ve čtrnácti dnech a je rozdělený do třech filmů. Divák, který si na konci příštího roku koupí všechna tři DVD, bude moci sledovat Babovřesky jako jeden dlouhý film.

„V tomto díle vypoví báby vesnickým klukům, kteří pálí za jejich vnučkami a přivedli je do jiného stavu, válku. Ti se brání a spolu se starostou vymyslí jejich likvidaci. Ovšem na úrovni – à la Agáta Christie. Navíc do vsi přijíždí nový farář, Polák Zbygniew Krapuščinski, aby „zpustlé“ babky napravil. Objeví se i manželka finančního úředníka z ministerstva Dobrouše Dočistila a těšit se můžete na další a další příběhy rázovitých obyvatel jihočeských Babovřesk," odkrývá děj třetího pokračování úspěšné komedie Zdeněk Troška.

Ve filmu se potkají již známé tváře, jako například Lucie Vondráčková, Pavel Kikinčuk a Jana Synková. První záběry vznikaly v jihočeském Záboří na Českobudějovicku v kanceláři obecního úřadu, kde starosta Stehlík, kterého představuje Pavel Kikinčuk, klečí před Ivanou (Lucie Vondráčková) a v tom vchází paní Horáčková (Jana Synková)… Všichni si natáčení užívali a na place vládla velká pohoda a dobrá nálada.

Komedii z prostředí jihočeské vesnice tentokrát zpestří záběry u moře v Turecku, kde si část štábu i herečky představující „babovřeské báby“ užívali sluníčka, moře i příjemného prostředí. „Nepotřebuju dovolené v Karibiku, ani v Alpách. Mojí největší dovolenou je natáčení s pohodovými a milými lidmi, a to už třetím rokem prožívám. Jsem velmi rád, že pracuji s profesionály a je tu skvělá parta,“ říká Zdeněk Troška, který prý se už zase „těší“ na kritiky, z kterých si ovšem příliš nedělá.

Producentka filmu Daná Voláková věří, se film bude nejen zase líbit, ale že třeba přispěje i k rozvoji turistiky v Jihočeském kraj. „Už nyní si diváci vyhledávají lokality, kde Babovřesky vznikají. Věříme, že se třeba vesničky, kde natáčíme, stanou jednou notoricky známé, jako Zdeňkovy Hoštice u Volyně, díky jeho Sluncím, senům…,“ zmínila.

Kromě již starých známých herců se na scénu vrátí Lucie Bílá, která se svým početným ansámblem Romek, přijede konečně nechat pokřtít své jedenácté dítě a nově na scénu vstoupí i herci Tereza Bebarová a Tomáš Trapl.

Ptáte se, jaké asi pokračování Babovřesek bude? Přijďte se podívat v únoru 2015 do kina!

Více informací na: www.babovresky3.com

Zdroj: Tisková zpráva, www.babovresky3.com


FV Plast partnerem charitativního koncertu Čechomor a The Tap TapZdeněk Chládek

Nejlepší amatérský boxer v České republice. Účast na LOH 2012 v Londýně.

Nejvýraznější výsledky:

 •  Účast na LOH 2012 v Londýně
 •  MČR kadetů a juniorů – 1. místo (2005, 2006, 2007, 2008)
 •  MČR mužů (kat. 64 kg) – 1. místo (2007, 2008, 2009)
 •  Velká cena Ostravy muži – 1. místo (2007)
 •  Velká cena Ústí nad Labem – 1. místo (2008, 2009, 2010, 2011)
 •  Německo - ČR (kat. 69 kg) – 1. místo (2010)
 •  MS mužů Itálie – 9. místo (2009)
 •  MS juniorů Mexiko – 3. místo (2008)
 •  ME juniorů Srbsko – 3. místo (2007)

Luboš Velecký

Několikanásobný mistr republiky. Boxer kategorie těžká váha - do 91 kg.

Nejvýraznější výsledky:

 •  MČR - 6 x 1. místo
 •  MČR - 2 x 2. místo
 •  MČR - 2 x 3. místo
 •  vítěz několika mezinárodních turnajů
 •  vítěz několika mezinárodních utkání (Francie, Litva, Anglie, Itálie, Německo, Polsko, Slovensko, Kazachstán a další)
 •  účastník MS v Jižní Korei a Maďarsku
 •  vítěz kvalifikačního turnaje v Maďarsku na MS do Azerbájdžánu 2011 - boj o start na Olympiádě v Londýně.

Z tisku:

Prošel kvalifikací a hodlá se porvat o olympiádu
Boxer Luboš Velecký zazářil v dresu Děčína, několikanásobný mistr ČR byl na kolenou


Fotbalový klub - TJ Dvůr Králové nad Labem

FV Plast je partnerem fotbalového klubu TJ Dvůr Králové nad Labem.

Informace o historii, současnosti, členech i úspěších fotbalového klubu si přečtěte na stránkách http://www.fotbal-dvur.cz


Babovřesky - FV Plast partnerem nové letní komedie Zdeňka Trošky

František Vondráček a společnost FV Plast je koproducentem nového filmu reřiséra Zdeňka Trošky Babovřesky, který měl premiéru v kinech 14. února 2013.

Babovřesky Zdeňka Trošky jsou úsměvnou letníkomedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: "Je to prostě film tak 'trošku' ze života."


SUPERMISS 2012

Společnost FV Plast se stala partnerem finálového galavečera 6. ročníku SUPERMISS 2012, který se uskutečnil 21. prosince 2012 v kongresovém sále hotelu Hilton Prague.

SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého i umí. Ve velkém finále o titul SUPERMISS 2012 se utkalo 12 krásek.

Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, kterými byly módní přehlídka společenských šatů Petry Pilařové - doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína a promenáda v plavkách.
V programu vystoupili zpěváci Petr KolářMarian Vojtko. V porotě usedli zástupci partnerů, modelka a moderátorka Agáta Hanychová, zpěvák Sámer Issa, šéfredaktor SuperSPY Pavel Novotný a za pořádající agenturu VP PRODUCTION Tomáš Vavřinec. Večerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.