Upravit stránku

Výzkum a vývoj plastových systémů

Prioritou je pro nás spokojenost svého zákazníka. Proto náš výrobní program, vývoj produktů, ale i cenu a použité technologie podřizujeme splnění požadavků našich zákazníků. Víme, proč jsme precizní. Trubky, tvarovky a další naše výrobky slouží zákazníkům dobře tehdy, kdy o nich prakticky nevědí. A to je naším cílem.

Vlastníme veškerá zařízení pro výrobu špičkových trubek, tvarovek a armatur pro instalaci studené a teplé vody, podlahové a ústřední vytápění, získávání obnovitelné energie a další aplikace v průmyslu a zemědělství. Neustále se rozvíjíme a do budoucna se budeme ještě víc zdokonalovat a rozšiřovat výrobu.

Proč si s námi můžete být jistí

Kvalita pro nás není pouze prázdné slovo. U nás se odvíjí od zařízení a jeho obsluhy, kterou tvoří praví odborníci. A ti jsou zárukou bezproblémové výroby. K ruce mají moderní stroje a zvládnou vyrobit i nejsložitější produkty. Bezchybné výrobní zařízení je pro nás po celou dobu existence jedním z prvořadých úkolů.

Pro naše výrobky platí v rámci Stavebního zákona povinná certifikace. Autorizovaná osoba, kterou je Institut pro testování a certifikaci ze Zlína, provede příslušné kroky a vydá časově ohraničený certifikát. Díky němu můžeme dále vyrábět. Autorizovaná osoba provádí po celou dobu platnosti namátkové kontroly ve výrobě i u našich prodejců.

Podporujeme vzdělávání

Věříme, že investice do vzdělání se jednou vrátí nám všem. Mladí studenti jsou přínosem pro vědu a výzkum, které provádíme v našich laboratořích při výzkumu materiálu. Proto spolupracujeme se studenty z Vysoké školy chemicko-technologické. Hledáme mezi nimi naše budoucí kolegy, vedeme odborné práce a pořádáme exkurze v naší společnosti. Vzájemná spolupráce s takovými mladými talenty je jednou z našich priorit, na které si zakládáme.